Doorgaan naar hoofdcontent

Indische Soos #12 nieuwe letters

 


 
Indische Soos #12 nieuwe letters
In aanloop naar de winter, nog even genieten van de ketjoeboengsén ener nieuwe lettertype.Leest het prettig, makkelijk ? Of valt het tegen?
 
Incoming mission for organic producers form the Netherlands to Poland
Together with the Netherlands Embassy, the NPCC participates in an incoming mission for organic producers from the Netherlands. The NPCC will be responsible for a tailor made matchmaking program for… Read more
 
Defensie minister belooft Polen's leger te upgraden
Polen's minister van defensie heeft woensdag een plan aangekondigd om meer Black Hawk helikopters te kopen voor speciale operaties troepen en verdere stappen om de strijdkrachten van het land te upgraden. Mariusz Błaszczak sprak op de internationale Defence24 Day conferentie, die in Warschau...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.