Doorgaan naar hoofdcontent

Indonesië actueel

 


 
Indonesië actueel
*** Islamitische Indonesiërs worden conservatiever, maar sterke geëmancipeerde vrouwen gaan er lijnrecht tegenin, schrijft Annemarie Kas in haar laatste artikel als NRC-correspondent Zuidoost-Azïë. NRC *** Een rechtbank in Indonesië heeft op donderdag 16 september 2021 bepaald dat president Joko...
 
24 sept Ya, dat is iets Indisch met Ricky Risolles en Tante Lien
Na het overweldigende succes van de eerste reeks optredens gaat cabaretier Ricky Risolles (Jaro Wolff), wereldberoemd onder de Indo's en Indo-lovers, na twee jaar eindelijk weer door het land met zijn langverwachte theatershow Ya, dat is iets Indisch… En dat doet hij … Lees verder →
 
Beweringen Russen over WOII Sovjetinvasie weerlegd
Polen's ministerie van buitenlandse zaken betwistte op vrijdag beweringen van haar Russische tegenhanger dat de Sovjet-Unie's invasie van Pools grondgebied in 1939 "een bevrijdende mars" was, het in plaats daarvan een daad van "agressie" noemend die al snel...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.