Doorgaan naar hoofdcontent

Innovatiemissie India-Nederland - digitale technologieën

 


 
Innovatiemissie India-Nederland - digitale technologieën
Houdt u zich bezig met digitale oplossingen voor de gezondheidszorg, water, landbouw of voedselproductie? Tijdens onze online innovatiemissie verkent u de mogelijkheden voor eventuele samenwerking ...
 
Prof. mr. Pieter van Vollenhoven opent Zilvermuseum Doesburg
Prof. mr. Pieter van Vollenhoven opent vrijdagmiddag 24 september het Zilvermuseum Doesburg. Het museum is gevestigd in de Martinikerk in Doesburg en toont een collectie zilveren mosterdpotjes, mosterdlepeltjes en aanverwante zilveren objecten.
 
Save the date: Business Day India 2021
Bent u actief of geïnteresseerd in India en wilt u ontdekken wat dit land uw bedrijf nog meer kan bieden? Doe mee met de Business Day India op 12 oktober 2021. Laat u informeren over de ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.