Doorgaan naar hoofdcontent

Internationale reizigers prijzen Nederlandse ervaring op Schiphol

 


 
Internationale reizigers prijzen Nederlandse ervaring op Schiphol
Onderzoeksbureau m1nd-set heeft samen met TR Business (Travel & Retail medium) onderzoek gedaan onder duizenden reizigers. Reizigers konden per onderdeel stemmen op 60 luchthavens wereldwijd. De meeste stemmen voor "Best Sense of Place" gingen dus naar luchthaven Schiphol. Unieke...
 
Reisadvies Verenigde Arabische Emiraten | Ministerie van Buitenlandse Zaken
De kleurcode voor de Verenigde Arabische Emiraten is oranje, want het land is door het coronavirus een hoogrisicogebied. Reis alleen naar de Verenigde Arabische Emiraten als dat noodzakelijk is. Als u vanuit de Verenigde Arabische Emiraten naar Nederland reist heeft u een coronabewijs nodig. Meer...
 
Vele dorpen in leeg Spanje dreigen binnen twee jaar te verdwijnen
Meer dan 160 belangenorganisaties uit 30 provincies zijn aangesloten bij het Spaanse platform España Vaciada (leeggelopen Spanje). De organisatie claimt dat zonder maatregelen vanuit de Spaanse overheid vele dorpen in Spanje binnen twee jaar dreigen te verdwijnen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.