Doorgaan naar hoofdcontent

Jan Somers

 


 
Jan Somers
Jan Somers heeft tijdens een aortaklep-operatie een hartstilstand gekregen en de vraag is of hij nog kan bijkomen uit de narcose. Men vreest het ergste.Deze foto heb ik van Jan gekregen. Gedateerd eind 1945/ begin 1946 Boeroeng
 
Andalusië versoepelt restricties in cultuursector
Dinsdag zakte de incidentie in Andalusië voor het eerst sinds augustus vorig jaar met 98 gevallen per 100 duizend inwoners onder de 100. Deze gunstige ontwikkeling maakt verdere versoepelingen mogelijk, met name in de culturele sector.
 
Wat betekenen 'drakentanden' op de weg in Spanje?
In Nederland kennen we ze als haaientanden, maar Spanje noemt ze 'drakentanden'. Witte driehoeken die als experiment op de weg worden geschilderd in de gemeente Nava de Roa (Burgos). Binnenkort zien we deze en wellicht meer nieuwe wegmarkeringen in Spanje.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.