Doorgaan naar hoofdcontent

Klachten van passagiers over cruiseschip in Valencia met corona-positieven

 


 
Klachten van passagiers over cruiseschip in Valencia met corona-positieven
Op een cruiseschip dat is aangemeerd in Valencia zijn twee opvarenden positief getest op Corona. Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft het Covid-protocol geactiveerd op de MSC Grandiosa dat elke zeven dagen tussen Valencia en Italië vaart.
 
België: 55 miljoen euro uit het Vlaamse herstelplan voor landbouw
'Vlaamse Veerkracht', dat is de titel van het Vlaamse investeringsplan voor de komende jaren om de Corona-pandemie economisch en maatschappelijk te boven te komen. Het totale budget aan investeringsplannen bedraagt 4,3 miljard euro, waarvan 2,25 miljard euro uit het Europese herstelfonds komen. Het...
 
Koning ontvangt raadsheren Hoge Raad ter beëdiging
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmorgen op Paleis Noordeinde mr. G.C. (Gijs) Makkink en mr. T. (Tijs) Kooijmans ontvangen. Vervolgens is de heer Makkink ten overstaan van de Koning beëdigd als raadsheer in de Civiele Kamer en de heer Kooijmans als raadsheer in de Strafkamer van de Hoge Raad der...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.