Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima spreekt online met BCEAO gouverneur Koné over digitale financiële diensten

 


 
Koningin Máxima spreekt online met BCEAO gouverneur Koné over digitale financiële diensten
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft donderdagochtend 9 september online gesproken met gouverneur Tiémoko Meyliet Koné van de Centrale Bank van West-Afrikaanse Staten (BCEAO) over het belang van regionale hervormingen voor betere digitale financiële diensten. Koningin Máxima is speciale...
 
Online DigiD vraag&antwoord sessie met Logius en Nederland Wereldwijd
 
Twee op tien vormen van kanker door pandemie niet gediagnosticeerd
Experts in de provincie Málaga waarschuwen in de krant SUR voor de noodzaak om de door het coronavirus veroorzaakte zorgfobie kwijt te raken zodat tijdige diagnose weer mogelijk is. Twee op de tien vormen van kankers zijn onterecht niet gediagnosticeerd.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.