Doorgaan naar hoofdcontent

Kritiek waterpeil Andalusië leidt mogelijk tot noodtoestand

 


 
Kritiek waterpeil Andalusië leidt mogelijk tot noodtoestand
Het waterpeil van de meren en stuwmeren in Spanje, en met name in het westen van Andalusië, nadert een kritiek niveau. De situatie is inmiddels zo zorgelijk dat het waterbestuur van de Guadalquivir nog deze maand de noodtoestand uit kan roepen.
 
Nederlandse Club Dubai @NCDubai
 
Valencia viert eindelijk Las Fallas en neemt afscheid van 'Covid-poppen'
Valencia nam zondagavond afscheid van de 'fallas van de pandemie'. Sinds maart 2020 stonden bijna 760 grote poppen klaar in loodsen om het jaarlijkse festival te kunnen vieren. Afgelopen weekend was het dan eindelijk zover in Valencia.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.