Doorgaan naar hoofdcontent

Links in Spanje wil verbod op wijziging grondbestemming na bosbrand

 


 
Links in Spanje wil verbod op wijziging grondbestemming na bosbrand
Met de enorme bosbrand in Zuid-Spanje die bijna 10.000 hectare natuur in de as heeft gelegd en die sinds dinsdag onder controle is, komt een oud vraagstuk weer bovendrijven. Hoe te voorkomen dat verbrande grond in handen valt van vastgoedspeculanten?
 
Koningin Máxima brengt werkbezoek aan stichting Vriendendiensten
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft donderdagmiddag 16 september een werkbezoek gebracht aan stichting Vriendendiensten in Deventer. De organisatie is winnaar van één van de drie Appeltjes van Oranje 2021 van het Oranje Fonds. Stichting Vriendendiensten kreeg  de prijs voor de zelfregiecentra voor...
 
Groot Schiphol ondernemers en bestuurders stappen samen op de fiets in Schipholregio
Op de fiets-naar-je-werk-dag (16 september 2021) testen ondernemers en bestuurders vanuit en om de Schipholregio de veelbelovende fietspotentie van dit gebied. Door deze collectieve social ride vragen zij gezamenlijk aandacht voor fiets als duurzaam alternatief voor de auto. Onderweg stoppen ze bij...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.