Doorgaan naar hoofdcontent

Logeren in een zelfvoorzienend capsulehotel in de woestijn van Granada

 


 
Logeren in een zelfvoorzienend capsulehotel in de woestijn van Granada
In de Gorafe-woestijn in Granada is 's werelds eerste 100 procent zelfvoorzienend capsulehotel geïnstalleerd. De constructie, genaamd 'podtel', maakt deel uit van een proefproject voor hotels in de meest afgelegen en mooiste uithoeken ter wereld.
 
Minder vraag om steun
Zo'n 14.000 werkgevers hebben voor de maanden juli, augustus en september van 2021 de loonsteun NOW ontvangen. De inkomenssteun voor zelfstandigen Tozo is in dezelfde periode ongeveer 40.000 keer aangevraagd. Daarnaast heeft iets meer dan de helft van de werkgevers nog geen eindberekening van de...
 
Nederland en Afrika @NLenAfrika


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.