Doorgaan naar hoofdcontent

Louis Westenenk en de Armeense kwestie

 


 
Louis Westenenk en de Armeense kwestie
Voorjaar 1914 eisten de Europese mogendheden bovendien dat het land twee internationale inspecteurs zou aanstellen om Oost-Turkije te besturen. Doel: de Armeense minderheden beschermen, die al decennia aan bloedige pogroms bloot stonden. In Turkse kring vreesden velen een verdere opdeling …...
 
Het beeld van de Chinezen in Indisch-Nederlands literair proza 1880-1950
Dit pdf-bestand is te downloadenEen proefschrift uit 2009 VAN KOELIES, KLONTONGS EN KAPITEINSHet beeld van de Chinezen in Indisch-Nederlands literair proza  1880-1950
 
Extra geld naar klimaat, maar onduidelijk welk doel wordt nagestreefd
Volgend jaar wordt er 6,8 miljard euro extra uitgetrokken voor het klimaat, zoals al voor Prinsjesdag was uitgelekt. Inmiddels is ook helder waar dat geld naartoe gaat, maar nog niet of daarmee ook minder CO2 wordt uitgestoten dan Nederland al van plan was.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.