Doorgaan naar hoofdcontent

Luchthaven Bali open voor internationale vluchten of niet?

 


 
Luchthaven Bali open voor internationale vluchten of niet?
Op sociale media circuleerden de afgelopen dagen verscheidene berichten over de heropening van I Gusti Ngurah Rai International Airport op Bali. De luchthaven in Denpasar zou weer open zijn voor internationale vluchten. In Indonesië zelf bestaat hier echter nog veel verwarring...
 
Nederlandse Club Moskou @NederlandseClubMoskou
 
7 leuke tips voor een vakantie in Wildschönau
In een idyllisch boerendal in Tirol, vind je een prachtige plek vol authenticiteit en karakter: Wildschönau. Tijdens een vakantie in Wildschönau ontdek je typisch Oostenrijk. Het is een traditionele p


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.