Doorgaan naar hoofdcontent

Macro-botellón op universiteitsterrein in Madrid wekt verontwaardiging en zorgen

 


 
Macro-botellón op universiteitsterrein in Madrid wekt verontwaardiging en zorgen
Liefst 25.000 studenten kwamen vrijdagavond in Madrid samen om de start van het studiejaar te vieren op de campus van de Complutense Universiteit. De bijeenkomst was via Whatsapp gecommuniceerd en georganiseerd.
 
Nederlandse vereniging in Tsjechie @nvtsjechie
 
Koningin Máxima bij vierde Koning Willem I lezing en winnaarsdiner
Hare Majesteit Koningin Máxima neemt maandagmiddag 27 september deel aan een gesprek over ondernemerschap bij de vierde Koning Willem I Lezing. Dit vindt plaats in Theater Markant in Uden en markeert de start van de inschrijving voor de tweejaarlijkse ondernemingsprijzen van de Koning Willem I...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.