Doorgaan naar hoofdcontent

Merapi Tours geeft niet op

 


 
Merapi Tours geeft niet op
Merapi Tours verkeert al sinds het begin van de coronacrisis in zwaar weer. Door een uitzending van RTL Nieuws gisteravond denken veel mensen nu dat Merapi failliet is, maar dat is niet zo vertelt de reisorganisator.   moesson.com "Met verbijstering zag … Lees verder →
 
Weduwe van Indië: Sijnja_Kroese
Als eerste werd begraven Arnold Willem Sijnja, geboren in 1893 te Padang Pandjang. Zoon van Adriaan Adolphus Anthonie Sijnja (1858 Riouw-1927 Meester Cornelis) en officiersdochter Johanna Maria Valkenhoff (1871 Meester Cornelis – 1915 Batavia). Adriaan was met zijn broer aannemer … Lees...
 
Embassy of the Netherlands in Austria @NLinVienna Embassy of the Netherlands in Austria @NLinVienna Embassy of the Netherlands i...
Gisteren was in de Tiroler Tageszeitung een interview te lezen met ambassadeur Gierveld. De thema's economie, toerisme, en migratie werden besproken. Lees het volledige interview hieronder!⬇️ Gestern erschien in der Tiroler Tageszeitung ein Interview mit Botschafter Gierveld. Die besprochenen...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.