Doorgaan naar hoofdcontent

Monic Hendrickx over Carmen: 'Het is een personage dat mijn hart gestolen heeft'

 


 
Monic Hendrickx over Carmen: 'Het is een personage dat mijn hart gestolen heeft'
 
MOT gives nod to sharing of prime movers, trailers within group of companies
The Transport Ministry (MOT) has allowed the use of prime movers and trailers shared under a single group of companies as part of its commitment to improving the logistic industry through greater efficiency and competitiveness. In a statement today, MOT said the policy, among others, involved that...
 
De 15 meest bijzondere kerken van Venetië naast de Basilica di San Marco
Naast de Basilica di San Marco kent Venetië nog veel meer kerken die de moeite van een bezoek waard zijn. We tippen er in deze blog vijftien, van de kerk van Vivaldi tot de kerken van Bellini, Tiepolo en Tintoretto, van een kerk waar een olifant werd doodgeschoten tot de kerk met het grootste...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.