Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse Club Dubai @NCDubai

 


 
Nederlandse Club Dubai @NCDubai
 
Platform Esco Aster in Singapore krijgt goedkeuring voor productie cultured meat
SINGAPORE – Het in Singapore gevestigde Esco Aster is het eerste industriële productieplatform ter wereld dat wettelijke goedkeuring heeft gekregen om cultured meat te produceren voor commerciële doeleinden.
 
2nd Edition of SMARTec India – 8-28 October 2021
SMARTech India 2021 is India's largest smart exhibition for smart technologies and will take place from 8 until 28 October 2021.  In the last one and half years, the ongoing pandemic has motivated all industry sectors, all over the world to adapt automation and smart technologies for...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.