Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse school in Aarhus

 


 
Nederlandse school in Aarhus
Wat hebben we dit weekend genoten van het eerste kamp met de Nederlandse school. We hebben verschillende spellen gedaan, gezwommen, een kampvuur gemaakt en het vooral heel gezellig gehad met elkaar!Foto's uit het bericht van Nederlandse school in Aarhus
 
Geloofsbrieven ambassadeurs Pakistan, Maleisië en Denemarken
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 8 september op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Islamitische Republiek Pakistan, Z.E. Suljuk Mustansar Tarar, de ambassadeur van Maleisië, H.E. Dato' Nadzirah binti...
 
Deze debutanten maken kans op de Bronzen Uil 2021
Op 9 oktober wint één van deze auteurs de debuutprijs Bronzen Uil: Simone Atangana Bekono, Amarylis De Gryse, Tobi Lakmaker, Vincent Merjenberg, Sholeh Rezazadeh en Caro Van Thuyne.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.