Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse Vereniging Maleisie @NLVerenigingMaleisie

 


 
Nederlandse Vereniging Maleisie @NLVerenigingMaleisie
 
Coalitie akkoord over miljarden extra voor leraren, huren en energierekening
De VVD, D66, CDA en ChristenUnie, de vier partijen die de begroting hebben gemaakt, zijn het eens geworden over een extra investering van zo'n 2 miljard euro voor de woningmarkt, de energierekening, veiligheid en lerarensalarissen.
 
Coalitie is het eens over miljarden extra voor leraren, huren en energierekening
De VVD, D66, CDA en ChristenUnie, de vier partijen die de begroting hebben opgesteld, zijn het eens geworden over een extra investering van zo'n 2 miljard euro in de woningmarkt, de energierekening, veiligheid en lerarensalarissen.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.