Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse Vereniging Maleisie @NLVerenigingMaleisie

 


 
Nederlandse Vereniging Maleisie @NLVerenigingMaleisie
 
Radboud Universiteit verleent eredoctoraat aan Adriaan van Dis
Adriaan van Dis ontvangt op 11 mei 2022 een eredoctoraat van de Radboud Universiteit in Nijmegen voor zijn verdiensten als ambassadeur voor het leren van talen en culturen.   In de afgelopen jaren pleitte Adriaan van Dis als schrijver, commentator en documentairemaker voor … Lees verder...
 
10 okt Bijschrijving Surinaams Javaans Gamelantraditie Immaterieel Erfgoed
Op 10 oktober vindt in het Nederlands Openluchtmuseum de officiële bijschrijving van de Surinaams Javaanse Gamelantraditie plaats. Het belooft een bijzondere bijschrijving worden! Het certificaat wordt getekend en er vinden diverse optredens plaats door verschillende gamelanorkesten             ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.