Doorgaan naar hoofdcontent

Netherlands School Society @NetherlandsSchool

 


 
Netherlands School Society @NetherlandsSchool
 
Seismische reeks Spaanse eiland La Palma nog niet voorbij
Nog altijd is de seismische reeks van aardbevingen niet voorbij op het Canarische eiland La Palma. Hoewel het risico van een vulkaanuitbarsting nog niet voorbij is, nemen de aardbevingen op donderdag in sterkte af. Het noodplan blijft nog wel van kracht.
 
29 sept Tong Tong meets Erasmus Huis Jakarta
Op 29 september a.s. vindt in het Paard in Den Haag een gevarieerd muzikaal programma plaats onder de titel Tong Tong meets Erasmus Huis Jakarta, georganiseerd door het Erasmus Huis in Jakarta, DutchCulture in Amsterdam en Stichting Tong Tong in … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.