Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuws van de ambassade

 


 
Nieuws van de ambassade
Graag houden wij u op de hoogte van nieuws en activiteiten van de Nederlandse ambassade in Finland.
 
Tesla
Deze zomer mijn eerste buitenlandse reis gemaakt met de Tesla. We kozen om met Finnlines naar Duitsland te gaan en van daaruit Nederland te bezoeken. De hopeloze diversiteit van laadpaalaanbieders in Europa omzeil je met Shell Recharge, een app waarmee je toegang hebt tot wel 200.000 Europese...
 
EP-lid PiS verwerpt LGBTQ+ resolutie als "wartaal
Joachim Brudziński, een lid van het Europees Parlement met Polen's regerende conservatieven, heeft een resolutie door Europarlementariërs ter ondersteuning van LGBTQ+ rechten neergesabeld, door het "een stuk wartaal" te noemen. Europese wetgevers stemden dinsdag sterk voor een...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.