Doorgaan naar hoofdcontent

Nu ook kraamhulp in Zuid-Spanje

 


 
Nu ook kraamhulp in Zuid-Spanje
Kraamhulp is in Spanje een onbekend begrip. Ziekenhuisbevalling is er de norm. Vrouwen blijven na de bevalling 48 uur ter controle op de kraamafdeling. Daarna worden de verse moeders en hun nieuwgeborenen doorgaans opgevangen door familieleden.
 
Mogelijk bewijs van menselijke aanwezigiheid in nieuwe grot in Malaga
Onderzoekers hebben mogelijk bewijs gevonden van prehistorische menselijke aanwezigheid in de grot die onlangs is ontdekt in La Araña (Málaga). Het gaat om twee mogelijke vetlampen die vergelijkbaar zijn met die in de naburige Cuevas de La Araña-site.
 
Recordaantal Spaanse toeristen heeft zomer niet kunnen redden
Volgens de werkgeversorganisatie van de hotelsector lijkt de maand augustus wat toeristische cijfers betreft een 'luchtspiegeling' die zorgen over het naderende herfstseizoen aanwakkert.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.