Doorgaan naar hoofdcontent

NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo

 


 
NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo
 
Prinses Margriet bezoekt jubileumvoorstelling Introdans
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden woont vrijdagavond 24 september in Stadstheater Arnhem de jubileumvoorstelling 'Tutti' bij van Introdans. Het dansgezelschap bestaat dit jaar vijftig jaar. Prinses Margriet is beschermvrouwe van Introdans.
 
Digitaal troepenbezoek aan Evertsen-bemanning in haven Guam
Het is een unieke reis die de bemanning van Zr.Ms. Evertsen in 7 maanden tijd maakt. Vandaag deelden zij hun ervaringen met Commandant der Strijdkrachten generaal Onno Eichelsheim. De 12.000 kilometer tussen Den Haag en de ligplaats Guam werd met videocontact overbrugd, als alternatief voor een...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.