Doorgaan naar hoofdcontent

NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo

 


 
NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo
 
Zorgprofessionals onderzoeken of ze niet-gevaccineerden kunnen uitsluiten
Zorgprofessionals op de Canarische Eilanden onderzoeken of ze op legale wijze niet-gevaccineerden kunnen uitsluiten van zorg. Volgens het college van medici in Las Palmas is daar geen enkele juridische basis voor. Het controversiële idee stuit op veel weerstand.
 
Vijf generaties en de dingen die niet voorbijgaan: de Indische erfenis van Appie en Maud
Hun hele leven was er de lange schaduw van Indië. Met een rugzak vol trauma's en heimwee gingen Appie en Maud Severijns er weg. Nu, aan het eind van hun leven, zijn ze de stamouders van vijf generaties. „Niemand zal … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.