Doorgaan naar hoofdcontent

Omstandigheden om bosbrand Zuid-Spanje te blussen op zaterdag gunstiger

 


 
Omstandigheden om bosbrand Zuid-Spanje te blussen op zaterdag gunstiger
Infoca, de bosbrandenbestrijdingsdienst zet zaterdag alle middelen in om de brand te blussen die nog steeds woedt in het binnenland van de Costa del Sol. De meteorologische omstandigheden zijn gunstiger. Dit stemt de autoriteiten hoopvol.
 
Onderzoek naar scheepsramp met Van Imhoff
Het Nederlands Instituut voor Militaire Historie (NIMH) gaat op aandrang van advocaat Liesbeth Zegveld onderzoek doen naar de toedracht en de nasleep van de ondergang van het vrachtschip Van Imhoff, op 18 januari 1942. Nadat het schip in Indonesische wateren … Lees verder →
 
24 sept tjendolmiddag in Sophiahof


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.