Doorgaan naar hoofdcontent

Online presentatie sectorstudie reststromen Spaanse tuinbouw

 


 
Online presentatie sectorstudie reststromen Spaanse tuinbouw
Welke kansen liggen er voor Nederlandse bedrijven op het gebied van tuinbouwreststromen in Spanje? En hoe benut u die kansen het beste? Op 11 november krijgt u antwoord op uw vragen tijdens het webinar dat de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) i.s.m. het landbouwteam in Spanje organiseert...
 
Bulgarije gaat irrigatie-infrastructuur met Europese fondsen vernieuwen
Innovatieve technologieën voor waterbesparing en efficiënt gebruik en beheer van watervoorraden zullen kunnen worden gefinancierd via het geplande "Fonds voor Groene Transitie van de Landbouw"
 
Spanje start met opgravingen slachtoffers uit Valle de los Caídos
In Spanje zijn de voorbereidingen gestart voor de opgraving van de lichamelijke resten van 77 personen uit de crypten van Valle de los Caídos. De lichamen werden hier tijdens de Franco-dictatuur zonder toestemming van de nabestaanden begraven.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.