Doorgaan naar hoofdcontent

Op 19-jarige leeftijd ontdekt Spaanse tiener bij geboorte verwisseld te zijn

 


 
Op 19-jarige leeftijd ontdekt Spaanse tiener bij geboorte verwisseld te zijn
Na haar geboorte in 2002 werd een nu 19-jarige vrouw verwisseld op de kraamafdeling in een ziekenhuis in de Spaanse regio La Rioja. Die verwisseling kwam pas aan het licht nadat zij een DNA-test had gedaan.
 
Orkaan Larry kan voor vroeg herfstweer in Spanje gaan zorgen
De cycloon Larry, op dit moment een storm van categorie 3 boven de Atlantische Oceaan, kan komend weekend herfstachtig weer met stormen naar Spanje brengen. Spaanse meteorologen volgen de storm dan ook nauwlettend.
 
Zorgen in hotelsector over stakingen op luchthaven van Gran Canaria
Op zaterdag 4 september was de eerste stakingsdag in een reeks stakingen die zijn gepland door het personeel van Groundforce dat afhandelingsdiensten aanbiedt aan een twintigtal luchtvaartmaatschappijen op de luchthaven van Gran Canaria.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.