Doorgaan naar hoofdcontent

Pandatweeling geboren in dierentuin Madrid

 


 
Pandatweeling geboren in dierentuin Madrid
Begin september kwam een gezonde pandatweeling ter wereld in de Zoo Aquarium Madrid. Onlangs ging de burgemeester van Madrid op kraambezoek waarna hij de Madrilenen uitnodigde om mee te denken met namen voor de nieuwste aanwinst van de Spaanse dierentuin.
 
LanguageOne Muscat @languageonemuscatoman
 
Rutte sluit schrappen verhuurderheffing niet uit: 'Ben er niet mee getrouwd'
Demissionair premier Mark Rutte ziet mogelijkheden om de verhuurderheffing helemaal te schrappen. Daar hangt alleen wel een prijskaartje aan waar partijen in de Tweede Kamer het nog over eens moeten worden.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.