Doorgaan naar hoofdcontent

Prinsjesdag or ‘Prince’s Day’

 


 
Prinsjesdag or 'Prince's Day'
Prince's Day In the Netherlands, Budget Day is known as Prinsjesdag or 'Prince's Day', and is held on the third Tuesday in September. On this day, the King delivers the Speech from the Throne, officially opening the parliamentary year. The King's speech contains the government's key plans for the...
 
Wat je moet weten over de regeringsapp PeduliLindungi
In Indonesië wordt de regeringsapp PeduliLindungi steeds vaker een vereiste om toegang te krijgen tot publieke binnen- en buitenruimtes. Denk daarbij aan winkelcentra, toeristische attracties en supermarkten. Wat je moet weten over deze applicatie.    PeduliLindungi wordt steeds vaker...
 
De meest bijzondere herfstwandelingen in Zwitserland
In principe zouden we elk seizoen wel willen wandelen, want het berglandschap van Zwitserland verveelt nooit. Maar ga je in de herfst, dan zul je je gegarandeerd verbazen over het natuurschoon. Er lij


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.