Doorgaan naar hoofdcontent

Roep om onafhankelijkheid goed zichtbaar tijdens Catalaanse nationale feestdag

 


 
Roep om onafhankelijkheid goed zichtbaar tijdens Catalaanse nationale feestdag
Zoals altijd is er een discrepantie tussen de cijfers van de opkomst afkomstig van de organisatie en die van de autoriteiten. De organisatie van de protestmars voor onafhankelijkheid zegt dat 400.000 mensen meeliepen. De autoriteiten houden het op 108.000.
 
Longread & nazomer-vakantietip: het Plateau d'Argentine
(klik op de foto's om ze te vergroten) In deze periode van het jaar hoef je heus niet helemaal naar het diepe zuiden voor een prima herfstvakantie. In het iets dichterbij gelegen zuid-westen...
 
Treinkaper De Punt Junus Ririmasse (71) overleden
Junus Ririmasse, een van kapers van de trein bij De Punt in mei 1977, is op 9 september overleden. Dat meldt RTV Drenthe. Ririmasse werd 71 jaar.Een groep Zuid-Molukkers kaapte op 23 mei 1977 de intercity Assen-Groningen en zette hem … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.