Doorgaan naar hoofdcontent

Sierra Bermeja na bosbrand tot rampgebied verklaard

 


 
Sierra Bermeja na bosbrand tot rampgebied verklaard
De Spaanse ministerraad heeft Sierra Bermeja in de provincie Málaga dinsdag tot rampgebied verklaard. De bosbrand die daar op woensdag 7 september uitbrak, heeft bijna 10.000 hectare, grotendeels bosgebied verwoest.
 
Koningin Máxima bij één jaar MuziekopleidersAkkoord
Hare Majesteit Koningin Máxima woont op woensdag 6 oktober, als erevoorzitter van Méér Muziek in de Klas, een bijeenkomst bij ter gelegenheid van één jaar MuziekopleidersAkkoord. Het akkoord bevat een samenwerking voor de lange termijn tussen de pabo's en conservatoria met als doel muziekonderwijs...
 
Duurzaam besef groeit ook in Libië


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.