Doorgaan naar hoofdcontent

SME Welcome Back Drink

 


 
SME Welcome Back Drink
Celebrate the end of Summer and return to business together with your fellow members & entrepreneurs, during this special SME Welcome Back Drink.
 
Spanje bijna 'gemiddeld risico' door dalende coronacijfers
Het lijkt nog maar een kwestie van enkele dagen voordat de coronasituatie in Spanje officieel gekwalificeerd kan worden als 'gemiddeld risico'. Hoewel de cijfers dalen, is er wel een duidelijke tweedeling tussen de 30-plussers en de Spanjaarden onder de 30 jaar.
 
Bijna 3.000 voetbalvelden aan oppervlakte verwoest bij bosbrand in Galicië
In het Ribas de Sil-gebied in de provincie Lugo in Galicië (tussen Ourense en Ponferrada) hebben twee bosbranden 1.500 hectare verwoest. De brand is inmiddels gestabiliseerd. Nu rest een groot stuk zwart land vol as en rook.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.