Doorgaan naar hoofdcontent

Spaanse kroonprinses Leonor start studie in Wales

 


 
Spaanse kroonprinses Leonor start studie in Wales
De vijftienjarige prinses Leonor, erfgenaam van de Spaanse troon, is naar Wales verhuisd om een ​​tweejarig internationaal baccalaureaatsprogramma te voltooien aan het United World College of the Atlantic in Wales.
 
82e gedenkdag van begin Tweede Wereldoorlog
Poolse leiders hebben woensdag bij zonsopgang ceremonies bijgewoond om de 82e gedenkdag van het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog te herdenken. President Andrzej Duda nam deel aan herdenkingen in Wieluń, de eerste Poolse stad die werd gebombardeerd door de Duitsers om 4:40 uur op 1 september...
 
Welke online Nederlandse les past het beste bij jouw kind?


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.