Doorgaan naar hoofdcontent

Spanje coördineert Europese operatie tegen handel in wapens, drugs en mensen

 


 
Spanje coördineert Europese operatie tegen handel in wapens, drugs en mensen
Vanuit Madrid werd een Europese operatie geleid met als gevolg: 330 arrestaties, 37 nieuwe onderzoeken naar georganiseerde misdaad en inbeslagname van wapens en drugs. De EU maakt een statement dat handel in drugs, wapens en mensen gezamenlijk wordt aangepakt.
 
Netherlands School Society @NetherlandsSchool
 
Koning brengt werkbezoek in het kader van landbouw en natuurherstel in Kop van Overijssel
Zijne Majesteit de Koning heeft donderdagmiddag 30 september een werkbezoek gebracht aan twee landbouwbedrijven in de Kop van Overijssel. Het werkbezoek stond in het teken van landbouw en natuurherstel.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.