Doorgaan naar hoofdcontent

Spanje: Internationale veehouderijbeurs FIGAN

 


 
Spanje: Internationale veehouderijbeurs FIGAN
Van 21-24 september 2021 heeft de internationale beurs voor veehouderij FIGAN weer plaatsgevonden in Zaragoza. Deze 2-jaarlijkse beurs heeft dit jaar ruim 50.000 professionele bezoekers getrokken. Zij bezochten de stands van 827 bedrijven, waaronder de Nederlandse bedrijven AgriSyst, Combiboard,...
 
DBAV Covid-19 briefing - October 5
This is our Weekly Briefing webinar on the Covid-19 situation and travel policy updates. During this we will discuss: - Covid-19 Situational Analysis in Vietnam - Vaccination Campaign & News ...
 
Nederlandse Force protection in Jordanië ten einde
De Belgen voerden vandaag de laatste vliegoperatie in het Midden-Oosten uit. De gebeurde vanaf een basis in Jordanië waar Nederlandse landmachtmilitairen de beveiliging van Belgische F-16's voor hun rekening namen. Dat hoeft dus niet meer. De militairen keren komende maand terug.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.