Doorgaan naar hoofdcontent

Thailand: Onze Honorair Consul in Phuket: zijn ervaringen met de Phuket Sandbox

 


 
Thailand: Onze Honorair Consul in Phuket: zijn ervaringen met de Phuket Sandbox
Seven Smulders, al ruim 11 jaar onze Honorair Consul in Phuket is doorgaans druk met het assisteren van Nederlanders in Phuket, Phang Nga, Krabi en Suratthani. Wij vroegen hem naar de situatie in Phuket en met name de Phuket Sandbox.
 
Highlights Nederland - Turkije (7/9/2021) WK-kwalificatie
 
Virtuele handelsmissie Scheepsbouw Zuid-Korea
Bent u actief in de scheepsbouw en wilt u in contact komen met de grootste scheepsbouwers ter wereld in Zuid-Korea? Meld u dan aan voor de virtuele handelsmissie naar Zuid-Korea van 12 tot en met 14 ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.