Doorgaan naar hoofdcontent

Tientallen gedetineerden omgekomen bij gevangenisbrand nabij Jakarta

 


 
Tientallen gedetineerden omgekomen bij gevangenisbrand nabij Jakarta
Zeker 41 gedetineerden zijn omgekomen bij een brand in een overvolle gevangenis in Tangerang, nabij de Indonesische hoofdstad Jakarta. De brand brak in de nacht van dinsdag (7/9/2021) op woensdag (8/9/2021) uit toen de meeste gevangenen lagen te slapen.    Blok C van de gevangenis is het...
 
Another new colleague in Warsaw
On Monday the 6th of September, Michelle de Groot started as the newest addition to the agri-team in Warsaw. Michelle is seconded as 'rijkstrainee' from the Ministry of Education, Culture and Science. She joins the team for six months and will focus on the collaboration between Dutch and Polish...
 
Pop-Up Consulaat in Düsseldorf op 27 en 28 september 2021
(Deutsch folgt unten) Het consulair team van de Ambassade in Berlijn bezoekt op 27 en 28 september 2021 Düsseldorf met het Mobiele Aanvraagstation (MVA). Tijdens deze bezoeken bieden wij de mogelijkheid om een Nederlands paspoort en/of ID-kaart aanvragen en/of uw DigID activeren, zodat daarvoor...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.