Doorgaan naar hoofdcontent

Trefpunt-auteurs worden Dwarsliggers

 


 
Trefpunt-auteurs worden Dwarsliggers
 
Spanje krijgt strenge winter en regenachtige lente volgens 14-jarige meteoroloog
Jorge Rey is Spanje's jongste meteoroloog. Vorig jaar voorspelde hij al dat Spanje te maken zou krijgen met een hevige sneeuwstorm. Dat werd storm Filomena, die in januari dit jaar een groot deel van het land bedekte onder een dik pak sneeuw.
 
Ga je naar Spanje? Sluit direct een camperverzekering af via Diks.nl
Terwijl de zomer teneinde is en de Nederlandse temperaturen weer langzaam dalen, heb jij nog een zorgeloze vakantie naar Spanje geboekt. Al je collega's zijn er in juli en augustus al tussenuit geweest en jij hebt nog de luxe om in de nazomer je vrije weken op te n


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.