Doorgaan naar hoofdcontent

Voorbereidingen voor heropening Bali, minister geeft voorkeur aan ‘kwaliteitstoeristen’

 


 
Voorbereidingen voor heropening Bali, minister geeft voorkeur aan 'kwaliteitstoeristen'
De coronasituatie op Bali lijkt zich te verbeteren. Reden voor de Indonesische regering om voorbereidingen te treffen voor de heropening van het eiland voor buitenlandse toeristen. Het is nog niet duidelijk wanneer Bali weer opengaat voor internationale reizigers. Wel heeft de minister die...
 
Nederlanders in Tunesië (Hollandais en Tunisie) @nederlandersintunesie
 
Prinses Beatrix bij jubileumviering Vrouwen van Nu
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden is dinsdagochtend 12 oktober in Apeldoorn aanwezig bij de viering van het 90-jarig jubileum van 'Vrouwen van Nu'. Deze landelijke vereniging zet zich in voor het versterken van de kracht van individuele vrouwen, het benutten van talenten en...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.