Doorgaan naar hoofdcontent

Vulkaanuitbarsting op La Palma in explosieve fase en lava bijna in oceaan

 


 
Vulkaanuitbarsting op La Palma in explosieve fase en lava bijna in oceaan
Het eiland La Palma is een 'catastrofale zone' geworden voor de bewoners. Veel inwoners zien hoe de rivieren van lava uit de vulkaan Cumbre Vieja tientallen huizen blijft begraven op zijn weg richting zee.
 
Nederlands/Australisch SBS Dutch nieuwsbulletin van woensdag 22 september 2021
 
Strengere passagierscontrole op luchthavens Indonesië
Indonesië voert strengere controles uit op reizigers die op een internationale vlucht het land binnenkomen. Dit om te voorkomen dat nieuwe varianten van het coronavirus hun intrede doen in het land. Zo zijn er op Soekarno-Hatta International Airport, een van de twee luchthavens die zijn aangemerkt...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.