Doorgaan naar hoofdcontent

Weg met de Europese Literatuurprijs

 


 
Weg met de Europese Literatuurprijs
Vertalers krijgen veel te weinig lof, vindt onze taalcolumnist. Goed dus dat de Europese Literatuurprijs expliciet aandacht heeft voor hun werk. Maar waarom zijn de taalcriteria van de prijs zo beperkend?
 
Mega Clima Nigeria Expo 2021
West Africa HVAC 2019 event attracted 85 exhibitors, representing companies from 19 countries Austria, Belgium, China, Egypt, India, Italy, Netherlands, Nigeria, Poland, Russia, S. Africa, Turkey, ...
 
Doing Business in ASEAN
Ben je geïnteresseerd in zakendoen in Zuidoost-Azië, wil je meer weten over de ontwikkelingen rond China+1 of het vrijhandelsakkoord tussen de EU en Vietnam? Schrijf je dan in voor het ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.