Doorgaan naar hoofdcontent

Wetskills-Roemenië 2021 – September 11 t/m 23 september

 


 
Wetskills-Roemenië 2021 – September 11 t/m 23 september
Voor de vijfde maal organiseert de Nederlandse Wetskills Foundation een Wetskills Challenge in Boekarest. Kortweg is de Wetskills Challenge erop gericht dat zij de waterproblematiek in de ruimste zin van het woord bestuderen en in een relatief korte periode daarvoor oplossingen aandragen. De...
 
Spaanse elektriciteitsrekening in jaar tijd gemiddeld 25 procent gestegen
Er lijkt geen einde aan te komen. De stijging van de prijs voor elektriciteit gaat onverminderd door. Op 1 september wordt een nieuw record verwacht met 139 euro per MWh op het duurste moment van de dag.
 
520 MARE Sept 2021.pdf


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.