Doorgaan naar hoofdcontent

Agenda: Foire de Brignoles, antiek in La Sorgue

 


 
Agenda: Foire de Brignoles, antiek in La Sorgue
Van 9 oktober tot 17 oktober: Foire de Brignoles De 100e editie van de voornaamste landbouwbeurs van Zuid-Frankrijk, in Brignoles (Provence Verte, Le Var). Vorig jaar afgelast (corona), er komen...
 
Nederlandse school in Aarhus
De kleuters zijn al begonnen aan het thema van de kinderboekenweek, beroepen. Vandaag hebben ze allemaal goed geoefend met vuilnisman/vrouw te spelen.Foto's uit het bericht van Nederlandse school in Aarhus
 
Nederlanders in Portugal @NederlandersInPortugal
https://www.hln.be/buitenland/in-portugal-is-er-vrijwel-niemand-meer-over-om-te-vaccineren-militaire-discipline-en-krijgsretoriek-overtuigden-98-procent-van-de-bevolking~a1b77eab/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2FIn Portugal is er vrijwel niemand meer over om te vaccineren: militaire...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.