Doorgaan naar hoofdcontent

Ambassadeur Jan Versteeg @AmbassadeurJanVersteeg

 


 
Ambassadeur Jan Versteeg @AmbassadeurJanVersteeg
 
Maximaal 90 passagiers op internationale vlucht naar Indonesië
Indonesische media melden dat het Indonesische ministerie van Transport een nieuwe, tijdelijke regeling in het leven heeft geroepen waardoor vliegtuigmaatschappijen die vanuit het buitenland naar Soekarno-Hatta International Airport vliegen maximaal 90 passagiers mogen...
 
La vie en rose, CHANSONS! special
Vanavond is het weer zover en kunnen we weer genieten van het muziekprogramma CHANSONS! op NPO1 om 21.30 uur. De tv-serie CHANSONS! van BNNVARA kan niemand ontgaan zijn. Matthijs van Nieuwkerk en Rob...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.