Doorgaan naar hoofdcontent

Amerikaans ministerie van Energie wil levensduur zonnepanelen verlengen van 30 naar 50 jaar

de Duurzame Wereld
Amerikaans ministerie van Energie wil levensduur zonnepanelen verlengen van 30 naar 50 jaar
Amerikaans ministerie van Energie wil levensduur zonnepanelen verlengen van 30 naar 50 jaar Het Amerikaanse ministerie van Energie kent 40 miljoen Amerikaanse dollar subsidie toe aan 40 verschillende innovatieprojecten rond de volgende generatie zonnepanelen, concentrated solar power en energieopslag. Erasmus School of
Lees verder

Amerikaans ministerie van Energie wil levensduur zonnepanelen verlengen van 30 naar 50 jaar
Amerikaans ministerie van Energie wil levensduur zonnepanelen verlengen van 30 naar 50 jaar Het Amerikaanse ministerie van Energie kent 40 miljoen Amerikaanse dollar subsidie toe aan 40 verschillende innovatieprojecten rond de volgende generatie zonnepanelen, concentrated solar power en energieopslag.
Lees verder

Analyse najaarsronde SDE++ 2020: Stichting Pim Senior heeft grootste zonnewarmteproject
Analyse najaarsronde SDE++ 2020: Stichting Pim Senior heeft grootste zonnewarmteproject Voor zonnewarmte is de eerste subsidieronde van de SDE++ (najaar 2020) teleurstellend verlopen. Er werd voor slechts 6 projecten subsidie aangevraagd, waarvan er uiteindelijk 2 gehonoreerd zijn.       Gunvor Petroleum mag
Lees verder

Ecoplant genomineerd voor de Nederlandse Innovatie Prijs 2021
Ecoplant genomineerd voor de Nederlandse Innovatie Prijs 2021 De bedrijven ASML, Ecoplant en Qlayers zijn genomineerd voor de Nederlandse Innovatie Prijs 2021. Deze nominaties zijn toegekend aan de drie organisaties omdat zij elk uniek of toonaangevend zijn op hun betreffende marktgebieden. De winnaar van de Nederlandse Innovatie Prijs 2021 wordt
Lees verder

Afvalfonds Verpakkingen reikt Awards uit voor de verpakkingsketen
Afvalfonds Verpakkingen reikt Awards uit voor de verpakkingsketen Het Afvalfonds Verpakkingen heeft de ambitie om alle verpakkingsketens te sluiten. Deze uitdaging wordt aangegaan met de andere partijen in de keten: het bedrijfsleven, gemeenten, sorteerders en recyclers. Daarbij ligt de focus op duurzaam verpakken, goede inzameling, het
Lees verder

Nationale Klimaatweek
Nationale Klimaatweek       Vier pilots voor meldingenproces publiek laden Het aantal elektrische voertuigen in Nederland groeit de komende jaren enorm, en hetzelfde geldt voor de daarbij behorende laadinfrastructuur. Maar sluiten vraag en aanbod wel goed op elkaar aan?
Lees verder

Nieuw Battery Competence Center moet kennis over batterijen in Nederland gaan verhogen
Nieuw Battery Competence Center moet kennis over batterijen in Nederland gaan verhogen DAF Trucks, VDL, Damen Shipyards, ELEO Technologies, TNO, TU Eindhoven, Brainport Development, RAI Automotive Industry NL en Netherlands Maritime Technology lanceren het Battery Competence Center. Lancering Digitaliseringsagenda: de
Lees verder

Uitbreiding Landelijk digitaal platform Verbeterjehuis.nl
Uitbreiding Landelijk digitaal platform Verbeterjehuis.nl Het landelijk digitaal platform Verbeterjehuis.nl krijgt nieuwe functionaliteiten. Woningeigenaren krijgen daarmee straks nog beter inzicht in hoe hij zij hun huis kunnen verduurzamen. Gemeenten en energieloketten kunnen dit platform gebruiken bij het ondersteunen van bewoners. Lees...
Lees verder

'Woningisolatie met voucher is de perfecte stap'
'Woningisolatie met voucher is de perfecte stap' 'Opnieuw sterke stijging gasprijs, nu al acht keer zo hoog als een jaar geleden', kopte een nieuwsbericht van NOS.nl op 5 oktober. Dit betekent voor u en mij niet dat de tarieven die wij betalen voor aardgas ook zo sterk stijgen. Dit als gevolg van de dempende werking die de belastingen op...
Lees verder