Doorgaan naar hoofdcontent

Bahrein en de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) weer op de Europese lijst van veilige landen

 


 
Bahrein en de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) weer op de Europese lijst van veilige landen
De Europese lidstaten hebben op 7 oktober jl. besloten om Bahrein en de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) weer op de Europese lijst van veilige landen te plaatsen in het kader van het EU inreisverbod. Er is onder andere gekeken naar het aantal nieuwe besmettingen. Dat aantal moet lager zijn dan 75...
 
Vliegverkeer trekt aan in herfstvakantie
Voor vluchten binnen Europa geldt over het algemeen het advies om twee uur van te voren op Schiphol te zijn en voor vluchten buiten Europa drie uur van te voren. Reizigers kunnen dit altijd checken bij hun luchtvaartmaatschappij. Coronamaatregelen versoepeld op Schiphol Net als in heel Nederland,...
 
Malaysia ranked among the most prepared and able countries to achieve Net Zero ambition
Malaysia was ranked 21st among 32 countries in KPMG's inaugural Net Zero Readiness Index (NZRI), which compares the progress of selected countries in reducing greenhouse gas emissions that cause climate change. The index also assesses the country's preparedness and ability to achieve Net Zero by...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.