Doorgaan naar hoofdcontent

Concurrerende haventarieven Schiphol stimuleren verduurzaming luchtvaart

Concurrerende haventarieven Schiphol stimuleren verduurzaming luchtvaart
De nieuwe haventarieven van Schiphol stimuleren op diverse manieren verduurzaming van de luchtvaart. Schiphol presenteerde de nieuwe tarieven voor de periode 1 april 2022 t/m 31 maart 2025 vandaag aan luchtvaartmaatschappijen. Schiphol versterkt de stimulans voor het gebruik van stillere en...


Waarde van merk Spanje groeit met 4 procent ten opzichte van 2020
Het gaat goed met het merk Spanje. De waarde ervan is met 4 procent verhoogd en het staat nu op de twaalfde plaats in de Nation Brands 2021-ranglijst van Brand Finance, die de waardevolste en sterkste landenmerken ter wereld analyseert.


Terugblik op cyberwebinar Overheidsbrede Cyberoefening
Dinsdag 26 oktober 2021 hebben directeur-generaal Erik Akerboom en hoofd NBV Bas Dunnebier van de AIVD samen een cyberwebinar gegeven in het kader van de Overheidsbrede Cyberoefening.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.