Doorgaan naar hoofdcontent

De meest gezonde landen en steden om te leven

De meest gezonde landen en steden om te leven
Uit onderzoek van Money.co.uk blijkt, dat Spanje opnieuw het gezondste land ter wereld is. Valencia staat op nummer 1 als het gaat om gezondste steden om te leven. The post De meest gezonde landen en steden om te leven appeared first on Grenzenloos.


Leesclub in Naters
11:00


Jongetje (9) meegelokt uit speeltuin Spanje en die avond dood in portiek dader
Donderdagavond werd een 9-jarig jongetje in kritieke toestand aangetroffen in Lardero (La Rioja). Het jongetje was die middag meegelokt uit de speeltuin. De hulp kwam te laat en de jongen bezweek aan zijn verwondingen. De verdachte zat eerder vast vanwege moord.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.