Doorgaan naar hoofdcontent

De Rode Leeuw - De Nederlandse School in Beijing @derodeleeuw.beijing

 


 
De Rode Leeuw - De Nederlandse School in Beijing @derodeleeuw.beijing
 
Interesse van Amerikanen in Madrid neemt toe
Voor het uitbreken van de coronapandemie was de trend al zichtbaar: de toenemende belangstelling voor Amerikaanse toeristen voor de regio en stad Madrid. Dit jaar alleen al bezochten meer dan 100.000 Amerikanen de Spaanse hoofdstad.
 
Vulkaan La Palma vernietigt cementfabriek en 3.000 mensen in lockdown
De lavastroom uit de vulkaan op La Palma heeft een cementfabriek gedeeltelijk verwoest en de vrees is dat er daarbij giftige gassen vrijgekomen zijn. Daarom mogen 3.000 mensen hun woningen niet verlaten.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.