Doorgaan naar hoofdcontent

Draaginsigne voor bij Somalië gewond geraakte marinier

 


 
Draaginsigne voor bij Somalië gewond geraakte marinier
Sergeant van de mariniers Frank heeft gisteren in Doorn het Draaginsigne Gewonden gekregen. Deze onderscheiding gaat naar militairen en veteranen die onder oorlogsomstandigheden of tijdens vredesoperaties lichamelijk of psychisch letsel hebben opgelopen. De sergeant kreeg het eerbewijs uit handen...
 
Ruim drie miljoen Spanjaarden hebben geen geld om huis te verwarmen
Als gevolg van de coronapandemie zijn steeds meer inwoners van Spanje op de armoedegrens gekomen. Met 12,5 miljoen Spanjaarden die in 2020 op de armoedegrens leefden, is er een einde gekomen aan de daling van dit aantal in de vijf jaar daarvoor.
 
DHC Hockey Hong Kong @DHCHKHockey


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.